Chicago, IL (Fall)

Nov. 11 - 13, 2022

Scholarship Winners

Award
Recipient
Tommy's National Junior Scholarship
Chelsea Briscoe
Envision Dance Company
Tommy's National Teen Scholarship
Emily Bylina
Stage Door Dance Academy
Tommy's National Senior Scholarship
Rylee Stoetzel
Street Of Dreams
Robert's National Junior Scholarship
Kennedi Krawczykowski
Envision Dance Company
Robert's National Teen Scholarship
Jade Murnen
Envision Dance Company
Robert's National Senior Scholarship
Meredith Goacher
Street Of Dreams
Kathryn's National Junior Scholarship
Layla Foreman
Versafied Dance Company
Kathryn's National Teen Scholarship
Reagan Armour
Envision Dance Company
Kathryn's National Senior Scholarship
Peyton Bolling
High Pointe Performing Arts Studio
Justin's National Junior Scholarship
Lili Borggren
The Colony
Justin's National Teen Scholarship
Iris Jones
The Beat Dance Company
Justin's National Senior Scholarship
Carly Onorati
Envision Dance Company
Becca's Camp Dance National Scholarship
Emily Slusar
Stage Door Dance Academy
Becca's Camp Dance National Scholarship
Rae Thompson
Versafied Dance Company
Becca's Camp Dance National Scholarship
Clara Weed
Versafied Dance Company
Keith’s National Junior Scholarship
Gianna Harrison
Stage Door Dance Academy
Keith’s National Teen Scholarship
Erin Brown
Versafied Dance Company
Keith’s National Senior Scholarship
Brenna Dumont
Jackson Dance Company
Seth’s National Camp Dance Scholarship
Marco Aiello
Stage Door Dance Academy
Seth's National Junior Scholarship
Charlotte Sands
Stage Door Dance Academy
Seth's National Teen Scholarship
Zuri Yup-Hanson
DES Dance
Seth's National Senior Scholarship
Kamdyn Swigert
Stage I Dance Academy
Valerie's National Junior Scholarship
Everly Digiorgio
Versafied Dance Company
Valerie's National Teen Scholarship
Claire Mines
Street Of Dreams
Valerie's National Senior Scholarship
Sarah Gutgsell
Stage Door Dance Academy
Dejan's National Junior Scholarship
Hazelyn Pasek
Evolve Dance Company
Dejan's National Teen Scholarship
Brooklyn Slabaugh
Evolve Dance Company
Dejan's National Senior Scholarship
Amelia Duncan
The Colony
Courage Scholarship
Penny Jackson
Versafied Dance Company
Courage Scholarship
Amelia Moreau
Stage Door Dance Academy
Courage Scholarship
Raelynn July
Evolve Dance Company
Courage Scholarship
Parker Kuhn
Envision Dance Company
Courage Scholarship
Quinn Zator
The Colony
Courage Scholarship
Eileen Fink
Stage Door Dance Academy
Courage Scholarship
Serena Elavia
Versafied Dance Company
Courage Scholarship
Elizabeth Hoff
Envision Dance Company
Courage Scholarship
Madilynn Childs
Jackson Dance Company
Courage Scholarship
Mackenzie Wilke
Envision Dance Company
Independence Lake Camp Scholarship - Half
Marina Snyder
valley dance theatre
Independence Lake Camp Scholarship - Full
Grace Holubecki
Stage Door Dance Academy
The Giving Key Scholarship
Kaitlyn Garlough
Envision Dance Company
Social Media Scholarship
Ethan Greer
Jackson Dance Company
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Brooklyn Armour
Envision Dance Company
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Hayden Orr
Envision Dance Company
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Sofia Castillo
Stage Door Dance Academy
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Raye Levall
DPU Dance
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Sophia Cutler
Envision Dance Company
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Marla Leen
Envision Dance Company
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Lillian Moore
Stage Door Dance Academy
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Ariana Moccio
Street Of Dreams
Audition Regional Scholarship - Senior Class
Stella Morris
Centre Dance
Audition Regional Scholarship - Senior Class
Lauren Durham
Evolution Dance Complex
Audition Regional Scholarship - Senior Class
June Hurley
Avanti Dance Company
Audition Regional Scholarship - Senior Class
Oliver Morris
Xtreme Dance Studio

© 2024 DanceMakers Inc. All rights reserved.