Daytona Beach, FL

Dec. 16 - 18, 2022

Solo Winners

Award
Recipient
Camp Dance 5th Runner Up
Wonderful World
Kinsley Burch
Central Florida Dance Center
Camp Dance 4th Runner Up
Broadway Banana
Maisie Rose Burkey
Independent Dance Collective
Camp Dance 3rd Runner Up
Bom Bom Bom
Ella Machado
Central Florida Dance Center
Camp Dance 2nd Runner Up
The Swallow
Brooklyn Walsh
Central Florida Dance Center
Camp Dance 1st Runner Up
Hey Daddy
Estelle Yamasta
Central Florida Dance Center
Camp Dance High Score
It's All About Me
Noelia Lizardi
Performer's Edge Dance Center
Junior 9th Runner Up
Small
Khloe Bulfango
Performer's Edge Dance Center
Junior 8th Runner Up
Black Bird
Chloe Mckeever
Central Florida Dance Center
Junior 7th Runner Up
Iris
Juliette Comunale
Central Florida Dance Center
Junior 6th Runner Up
Little Bird
Willow Goldthwait
Xtreme Dance Studio
Junior 5th Runner Up
Power
Kambree Silvera
Dance Explosion
Junior 4th Runner Up
Hope
Grace Sutherland
Xtreme Dance Studio
Junior 3rd Runner Up
I Want You Back
Eva Mendez
Performer's Edge Dance Center
Junior 2nd Runner Up
If I Could
Arden Auerbach
Dance Explosion
Junior 1st Runner Up
Underground
Emery Nichols
Independent Dance Collective
Junior High Score
Everything must change
Chloe Todman
3’N Motion dance studio of St. Augustine
Pre-Teen 9th Runner Up
Burning Love
Anaya Mendez
Performer's Edge Dance Center
Pre-Teen 8th Runner Up
Golden Heart
Lillian Callahan
Central Florida Dance Center
Pre-Teen 7th Runner Up
Sting Of Loss
Natalie Crump
Barbara Thompson School of Dance
Pre-Teen 6th Runner Up
Sandman
Cosette Alomia
Central Florida Dance Center
Pre-Teen 5th Runner Up
Bob In The Rain
Piper Hill
Performer's Edge Dance Center
Pre-Teen 4th Runner Up
Satan's Lil Lamb
Kirsten Bulfango
Performer's Edge Dance Center
Pre-Teen 3rd Runner Up
Boyfriend
Eden Barfield
Barbara Thompson School of Dance
Pre-Teen 2nd Runner Up
Flowers In May
Hannah Harris
Central Florida Dance Center
Pre-Teen 1st Runner Up
Evil Gal
Aliyah Mendoza
Central Florida Dance Center
Pre-Teen High Score
My Performance
Chloe Liddle
Creative Dance Center
Teen 9th Runner Up
Breathe
Connor Hinds
The Dance Company
Teen 8th Runner Up
Through Water
Abigail Bergeron
Performer's Edge Dance Center
Teen 7th Runner Up
She Used To Be Mine
Izzy Baker
All-Starz Dance Studio
Teen 6th Runner Up
The Cold
Sky Von Stone
The Legacy Dance Studio
Teen 5th Runner Up
Pluto's Moon
Diana Arias
Dance Explosion
Teen 4th Runner Up
New York State Of Mind
Elise Weber
Studio South
Teen 3rd Runner Up
I'm Yours
Cecilia Kennedy
Creative Dance Center
Teen 2nd Runner Up
Doomed
Tya Smith
Xtreme Dance Studio
Teen 1st Runner Up
The Thrill Is Gone
Jacqueline Piles
G-Force Dance Company
Teen High Score
Somebody to Love
Zoe Hollborn
Performer's Edge Dance Center
Senior 9th Runner Up
Me In 20 Years
Maddie Layton
Performer's Edge Dance Center
Senior 8th Runner Up
The Crumbling
Ellie Hogan
The Dance Company
Senior 7th Runner Up
Syrup and Honey
Fiona Foley
Central Florida Dance Center
Senior 6th Runner Up
Buster Voodoo
Molly Zerza
Barbara Thompson School of Dance
Senior 5th Runner Up
Hollows
Ella Lomaglio
The Dance Company
Senior 4th Runner Up
Bleaker Street
Ash Metcalf
Xtreme Dance Studio
Senior 3rd Runner Up
TBD - Oliver
Oliver Morris
Xtreme Dance Studio
Senior 2nd Runner Up
Step Out for a While
Maddie Colon
Performer's Edge Dance Center
Senior 1st Runner Up
My Mind
Kamille Doreus
Savannah Dance Co.
Senior High Score
TBA - Aryssa
Aryssa Ebbeler
Xtreme Dance Studio

© 2022 DanceMakers Inc. All rights reserved.