Indianapolis, IN

Jan. 14 - 16, 2022

Scholarship Winners

Award
Recipient
Robert's National Junior Scholarship
Raeleigh Hernandez
Inspire Dance Company
Robert's National Teen Scholarship
Kelsey Stringer
Style Dance Academy
Robert's National Senior Scholarship
Michaela Brown
Style Dance Academy
Erica's National Junior Scholarship
Isla Bailey
Style Dance Academy
Erica's National Teen Scholarship
Madelyn Warner
Style Dance Academy
Erica's National Senior Scholarship
Maggie Hands
Jackson Dance Company
Justin's National Junior Scholarship
Lela Jones
The Basement Dance Complex
Justin's National Teen Scholarship
Hanah Paterson
Performers Edge
Justin's National Senior Scholarship
Olivia Driggers
DanceWorks
Becca's Camp Dance National Scholarship
Alice Good
Style Dance Academy
Becca's Camp Dance National Scholarship
Owen Riley
Style Dance Academy
Becca's Camp Dance National Scholarship
Eleanor Ulrich
Inspire Dance Company
Keith’s National Junior Scholarship
Kinley Storer
Ballerinas Academy of Dance
Keith’s National Teen Scholarship
Madeline Roberts
Tippy Toes School of Dance
Keith’s National Senior Scholarship
Abby Fouts
Premiere Dance Center
Seth’s National Camp Dance Scholarship
Kaylin Umphress
Style Dance Academy
Seth's National Junior Scholarship
Annika Yankey
The Pink Slipper Dance Studio
Seth's National Teen Scholarship
Audrey Fields
Stage I Dance Academy
Seth's National Senior Scholarship
Lydia Perkins
Premiere Dance Center
Valerie's National Junior Scholarship
Morgan Bates
Art In Motion Dance Studio
Valerie's National Teen Scholarship
Taylor Grant
Jackson Dance Company
Valerie's National Senior Scholarship
Mahlia Proctor
Daryl Jervis Dance Studios
Dejan's National Junior Scholarship
Kenyon Campbell
The Basement Dance Complex
Dejan's National Teen Scholarship
Chloe Kim
Lee Anne Stewart Dance School
Dejan's National Senior Scholarship
Charley Farren
Art In Motion Dance Studio
Courage Scholarship
Leopold Aguilar
Stage I Dance Academy
Courage Scholarship
Hannah Senger
Ballerinas Academy of Dance
Courage Scholarship
Max Petersen
Art In Motion Dance Studio
Courage Scholarship
Rylee Armbruster
Style Dance Academy
Courage Scholarship
Emerson Wendling
Tippy Toes School of Dance
Courage Scholarship
Emily Harvey
Performers Edge
Courage Scholarship
Kadyn Hammond
Jackson Dance Company
Courage Scholarship
Dee Dee Polk
Lee Anne Stewart Dance School
Courage Scholarship
Margaret Fairweather
Premiere Dance Center
Courage Scholarship
Momoe Tanaka
Art In Motion Dance Studio
Independence Lake Camp Scholarship - Half
Evelyn Harrell
Stage I Dance Academy
Independence Lake Camp Scholarship - Full
Lucy Ryerson
Performers Edge
The Giving Key Scholarship
Kearsley Kermode
Style Dance Academy
Social Media Scholarship
Ruby Martin
Stage I Dance Academy
Audition Regional Scholarships - Junior
Chloe Hoover-Davis
Stage I Dance Academy
Audition Regional Scholarships - Junior
Aria Pape
Art In Motion Dance Studio
Regional Scholarship - Junior
Mckinley Ames-Emrick
Art In Motion Dance Studio
Regional Scholarship - Junior
Payton Troutman
DanceWorks
Audition Regional Scholarships - Teen
Katharina Fleck
Art In Motion Dance Studio
Regional Scholarship - Teen
Kessa Good
Style Dance Academy
Regional Scholarship - Teen
Kennadie Caruthers
The Basement Dance Complex
Regional Scholarship - Teen
Luke Mcintosh
Jackson Dance Company
Audition Regional Scholarships - Senior
Hannah Colin
DanceWorks
Regional Scholarship - Senior
Sahara Caruthers
The Basement Dance Complex
Regional Scholarship - Senior
Alyx Gardner
Art In Motion Dance Studio
Regional Scholarship - Senior
Linsey Dunbar
Street Of Dreams

© 2022 DanceMakers Inc. All rights reserved.