San Antonio, TX

Oct. 29 - 31, 2021

Scholarship Winners

Award
Recipient
Tommy's National Junior Scholarship
Harper Rains
Ignite Dance Co.
Tommy's National Teen Scholarship
Alyssa Kadlacek
Joni's Dance Studio
Tommy's National Senior Scholarship
Lexi Rogers
Rise Dance Collective
Erica's National Junior Scholarship
Anabelle Sweeney
Joni's Dance Studio
Erica's National Teen Scholarship
Gigi Villarreal
Impact Dance Company
Erica's National Senior Scholarship
Emma Sitterle
Echo Dance Company
Kathryn's National Junior Scholarship
London Hackworth
Dorothy Keck Dancers
Kathryn's National Teen Scholarship
Rosie Best
Rise Dance Collective
Kathryn's National Senior Scholarship
Eliana Couchman
Rise Dance Collective
Channing's National Junior Scholarship
Serenity Gates
Insight Dance Ensemble
Channing's National Teen Scholarship
Lacey Keller
Robin's Dance Studio
Channing's National Senior Scholarship
Madi Cardenas
Premiere Dance Center
Becca's Camp Dance National Scholarship
Piper Soto
Ignite Dance Co.
Becca's Camp Dance National Scholarship
Evelyn Leiter
Stone Oak Dance Academy
Becca's Camp Dance National Scholarship
Julianna Fust
Stone Oak Dance Academy
Keith’s National Junior Scholarship
Noelle Finkel
Alisa's Dance Academy
Keith’s National Teen Scholarship
Jessica Lin
Alisa's Dance Academy
Keith’s National Senior Scholarship
Grace Jiang
Alisa's Dance Academy
Seth’s National Camp Dance Scholarship
Mae Whiting
Echo Dance Company
Seth's National Junior Scholarship
Evie June Murphy
Rise Dance Collective
Seth's National Teen Scholarship
Molly Galatzan
Alisa's Dance Academy
Seth's National Senior Scholarship
Hailee Martin
Insight Dance Ensemble
Valerie's National Junior Scholarship
Evyn Henry
Alisa's Dance Academy
Valerie's National Teen Scholarship
Brynley Crook
MÜV Dance & Fitness
Valerie's National Senior Scholarship
Leah Taylor
Premiere Dance Center
Dejan's National Junior Scholarship
Obrey Kilgus
Ayo Dance Studio
Dejan's National Teen Scholarship
Alli Gamero
Rise Dance Collective
Dejan's National Senior Scholarship
Sophie Dodson
Premiere Dance Center
Courage Scholarship
Peyton Delage
June Badon Elite School of Dance
Courage Scholarship
Parker Watson
Stone Oak Dance Academy
Courage Scholarship
Lorelei Kolody
Joni's Dance Studio
Courage Scholarship
Harper Oatman
North Austin Dance Artists from The Dance Academy
Courage Scholarship
Maddie Godfrey
Robin's Dance Studio
Courage Scholarship
Sophia Carney
Ignite Dance Co.
Courage Scholarship
Tylar Black
Premiere Dance Center
Courage Scholarship
Keighan Kinard
The Colony
Courage Scholarship
Aryan Bhakta
Insight Dance Ensemble
Courage Scholarship
Ivy Bryant
Echo Dance Company
Independence Lake Camp Scholarship - Half
Anthony Narvaez
Imagine Dance Academy
Independence Lake Camp Scholarship - Full
Stella Tonn
Rise Dance Collective
The Giving Key Scholarship
Olivia Martin
Impact Dance Company
Social Media Scholarship
Ylana Arredondo
Insight Dance Ensemble
Audition Regional Scholarship - Senior
Dylan Fletcher
Insight Dance Ensemble
Audition Regional Scholarship - Senior
Abigail Miller
Alisa's Dance Academy
Audition Regional Scholarship - Senior
Alexis Schueller
The Colony
Audition Regional Scholarship - Senior
Laila Mcguire
Dance Du Coeur
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Anna Kolander
Alisa's Dance Academy
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Kynli Mccomb
Insight Dance Ensemble
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Addison Waltzer
Dancers Workshop
Audition Regional Scholarship - Junior Class
Madison Schulz
Stone Oak Dance Academy
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Caryss Kim
Ignite Dance Co.
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Marley Fishel
Insight Dance Ensemble
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Nina Lykidis
Dance Du Coeur
Audition Regional Scholarship - Teen Class
Victoria Williams
Dance Du Coeur

© 2022 DanceMakers Inc. All rights reserved.