San Antonio, TX

Oct. 29 - 31, 2021

Solo Winners

Award
Recipient
Camp Dance High Score
Pocketful Of Poetry
Ella Cassidy
Rise Dance Collective
Junior 9th Runner Up
Science
Ivy Harrell
Rise Dance Collective
Junior 8th Runner Up
Fidelity
Rayna Bhakta
Insight Dance Ensemble
Junior 7th Runner Up
Stella
Stella Tonn
Rise Dance Collective
Junior 6th Runner Up
La Luna
Melanie Vanderschaaf
Rise Dance Collective
Junior 5th Runner Up
Hskt
Evie June Murphy
Rise Dance Collective
Junior 4th Runner Up
Another One Bites The Dust
Anthony Narvaez
Imagine Dance Academy
Junior 3rd Runner Up
Everywhere
Lyla Hilsberg
Rise Dance Collective
Junior 2nd Runner Up
Sparkling Diamonds
Noelle Finkel
Alisa's Dance Academy
Junior 1st Runner Up
Heart Of Sequence
Maria Moreno
Imagine Dance Academy
Junior High Score
Little Voice
Chloe Fishel
Insight Dance Ensemble
Pre-Teen 9th Runner Up
I Didn't Know My Own Strength
Rylee Sengsouvanh
Rise Dance Collective
Pre-Teen 8th Runner Up
Fast
Sylvie Toussaint
Dance Industry Performing Arts Center
Pre-Teen 7th Runner Up
Vienna
Gigi Valdez
Rise Dance Collective
Pre-Teen 6th Runner Up
Unlocked
Addyson Fritch
North Austin Dance Artists from The Dance Academy
Pre-Teen 5th Runner Up
Little Voice
Charlotte Weenig
Alisa's Dance Academy
Pre-Teen 4th Runner Up
Endless Road
Lily Mcreynolds
Dancers Workshop
Pre-Teen 3rd Runner Up
End Of The Road
Rosie Best
Rise Dance Collective
Pre-Teen 2nd Runner Up
Words I Hear
Keighan Kinard
The Colony
Pre-Teen 1st Runner Up
Bang Bang
Alli Gamero
Rise Dance Collective
Pre-Teen High Score
Down By The River
Marian Stewart
Alisa's Dance Academy
Teen 9th Runner Up
No Choir
Emma Jolly
Alisa's Dance Academy
Teen 8th Runner Up
Tread On me
Jessica Egelsee
Impact Dance Company
Teen 7th Runner Up
That's Life
Micah Best
Rise Dance Collective
Teen 6th Runner Up
Comatose
Brooke Frischhertz
Alisa's Dance Academy
Teen 5th Runner Up
Drums On C
Marlee Hakanson
Impact Dance Company
Teen 3rd Runner Up
Threadbare
Nina Lykidis
Dance Du Coeur
Teen 2nd Runner Up
Redemption
Gigi Villarreal
Impact Dance Company
Teen 1st Runner Up
Ghostly Kisses
Maddie Hellsten
Insight Dance Ensemble
Teen High Score
Surrender
Victoria Williams
Dance Du Coeur
Senior 9th Runner Up
Before
Olivia Coffey
Rise Dance Collective
Senior 8th Runner Up
Pretty Good Year
Rie Matsumae
Rise Dance Collective
Senior 7th Runner Up
Afraid Of Nothing
Eliana Couchman
Rise Dance Collective
Senior 6th Runner Up
Autumn Tree
Audrey Friloux
Alisa's Dance Academy
Senior 5th Runner Up
Satellite
Sloane Burkholder
Echo Dance Company
Senior 4th Runner Up
Caught Up In A Dream
Lauren Konkol
Alisa's Dance Academy
Senior 3rd Runner Up
Pioneer
Emma Sitterle
Echo Dance Company
Senior 2nd Runner Up
Solid Ground
Alexis Schueller
The Colony
Senior 1st Runner Up
Season Of The Witch
Dylan Fletcher
Insight Dance Ensemble
Senior High Score
Quilted Memories
Abigail Miller
Alisa's Dance Academy

© 2022 DanceMakers Inc. All rights reserved.